DARUŞŞAFAKA KOLEJİ SINAVI- BELKİ BİR ÇOCUK YARARLANIR...

Bu vasiflara haiz tanidiklariniz varsa iletmeniz ricasiyla….

 Bu yıl yapacağımız, Sınav Tanıtım Kampanyamız için sizin de desteklerinizi rica ederiz.

Darüşşafaka, her yıl  babasını kaybetmiş, ilköğretim  3. sınıftan 4. sınıfa geçen öğrencilere ulaşarak onları sınavına davet ediyor. Sınavlar sonucunda 120 çocuk tam burslu ve tam yatılı olarak okula girmeye  hak kazanıyor.

Geçtiğimiz yıl 30 ilde sınav tanıtımı ve  20 il merkezinde sınav yapıldı. Türkiye genelinde 13.325 babasını kaybetmiş 3. sınıf öğrencisine tek tek ulaşıldı, sınavı kazanan 120 öğrencimizin   %66’ sı Anadolu’ dan, % 34’ ü ise İstanbul’ dan oldu.

Bu yıl yeni çocuklarımızı aramıza katmak için 4-14 Nisan tarihleri arasında yine 20  ilde tanıtım toplantıları düzenlenecek (ekli dosya), ardından  29 Mayıs’ta 20 sınav merkezinde sınavımız gerçekleştirilecektir. Sınava ilişkin detaylı bilgiler  Cemiyetimiz ve Okulumuz web sayfalarında  da yayınlanmaktadır.  http://www.darussafaka.org/v/1810

Amacımız,  her sene daha çok öğrenciye ulaşmak ve yaşamlarını değiştirmek.  Bu öğrencilere ulaşma çabamıza,  desteğinizi rica ediyoruz.

Bannerlarımız http://www.darussafaka.org/s/banner.aspx  adresinde olup intra netinizde yayınlarsanız cok seviniriz.

 E-flyerımız aşağıdadır , yararlı goreceginiz mail adreslerine gonderebilirseniz seviniriz.

 Afişlemenin, broşür dağıtmanın  yararlı olacağını düşündüğünüz noktalar var ise adet/ adres bildirir iseniz gönderimleri yapabiliriz.

Desteğiniz için şimdiden çok  teşekkür ederiz.

Yasemin Daşar

Kurumsal İletişim Uzmanı

Darüşşafaka Cemiyeti

0212 276 50 20-485

www.darussafaka.org 

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !