SABAH GAZETESİ PROMASYON BAŞVURUSU

Bu gün şikayetçi olduğum bir durum için SABAH gazetesi okuyucu temsilcisine bir mesaj gönderdim. Beni rahatsız eden 3 kuponla bayiiye gidip kayıt yaptırmak,  zaman israfından başka bir şey değil. Aşağıda gönderdiğim mesaj var. Sizlerden de bu tür şikayeti olanlar varsa benzer mesajlar gönderirseniz etkili olabilir. Yazmak isterseniz;

okur@sabah.com.tr

 

Sn Yavuz bey, kime yazacağımı bilemediğimden konuyu size iletiyorum. Okur temsilcisi olarak ilgilenirsiniz diye düşündüm.

Belki siz promasyon kitaplara kupon biriktirmeden ulaşabiliyorsunuz. Bu sebepten şimdi anlatacaklarım sizin için anlamsız gelebilir.

Konu şu ; ilk 3 kuponu bayiye götürerek kayıt olmak. Gazete kaç kişinin talebinin olduğunu anlayabilmek için bu uygulamayı istemekte haklı. Zamanın bu kadar kiymetli olduğu günümüzde bunu yapmak çok yazık. Milliyet ve star gazeteleri internet başvurusu alıyor. Bir numara veriyor. Dağıtım günü kuponlar ve numarayla gidiyorsunuz kitabı alıyorsunuz. Çok büyük rahatlık.

Ben sürekli sabah okuyorum. Kupon için değil. Arada beğendiklerimi almak istediğimde yoğun hayat koşullarından o 3 kuponu belirtilen zamanda götüremediğimden çok istediğim SOFRA kitabının 2 kampanyasına da katılamadım. İnternet başvurusu olsaydı, akşam internetten başvurur, dağıtımda bir cumartesi gider alırdım. Tekrar bir kampanyası olursa sevinirim. Ama buradaki esas talebim; Gazetemiz SABAH' ın bu teknolojiyi yakalayıp okurlarını rahat ettirmesi...

Konuyu gerekli yerlere ileteceğinizi düşünerek iyi çalışmalar diler, teşekkür ederim.   

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !